Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek bawił się na torach w śmierć i życie. Pociąg zabił psa (wideo)

Utworzony przez maciek, 12 stycznia 2011 r. o 10:13
Hmm, gdybyś posiadał troche inteligencji wiedział byś jak prosty układ nerwowy posiadają robaczki... I nie porównywał do psa... No ale chyba nie wiesz co to układ nerwowy bo Ci jego części widocznie brakuje.. A szkoda bo pogrążasz się jeszcze bardziej.. Skocz sobie z 4 piętra i zobacz jaki ten ból był przyjemny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Przepraszam, ale ja tak trochę nie w temacie będę pisał. Andru ty poważnie wytapiasz ten smalec z psów? Mój dziadek mówił, że nic tak nie konserwuje butów skórzanych jak psi smalec stopiony z pastą do butów. Jeśli naprawdę wytapiasz smalec z piesków to ja bym kupił z pól litra od Ciebie. Podaj dane do kontaktu i cenę za litr. Pozdrawiam.
Cena za litr 180 zł, smalec płynny bez dodatków smalcu z innych zwierząt. Email: xxsmalecxx@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pondek napisał:
Hmm, gdybyś posiadał troche inteligencji wiedział byś jak prosty układ nerwowy posiadają robaczki... I nie porównywał do psa... No ale chyba nie wiesz co to układ nerwowy bo Ci jego części widocznie brakuje.. A szkoda bo pogrążasz się jeszcze bardziej.. Skocz sobie z 4 piętra i zobacz jaki ten ból był przyjemny...
Ale co to ma do powagi sytuacji, chcesz stopniować poczucie żalu po śmierci żywego stworzenia na podstawie zaawansowania rozwoju układy nerwowego? Po robaku płakać nie trzeba, po psie bo ssak to już można, a po człowieku to należy? Osoba chora na zespół downa też ma gorzej rozwinięty układ nerwowy lub uszkodzony i co nie należy po śmierci takiego człowieka płakać bo mniej czuł? Takie myślenie z hierarchią zaawansowania rozwoju układu nerwowego trąci mi trochę poglądami nazistów. Co do skakania z 4 piętra to dzięki, mam za sobą trzy próby samobójcze i czwarty raz nie będę próbował, bo w końcu ktoś mi pomógł i dlatego uważam, że temu chłopakowi też należy pomóc zamiast linczować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba z zespołem Downa ma wade genetyczna a zapewniam Cie, że jej odczucia nie są inne jak u zwykłych ludzi.. A owszem bo widze, że zaczniesz zaraz uważać, iż metoda zapłodnienia in vitro jest złą ponieważ zabija się człowieka... Hmm wiesz samobójstwo jest słabością ludzką a jeżeli człowiek chce się zabić to jednak jest na tyle inteligentny żeby podjąć odpowiednią decyzje ale nie widze w tym ani trochę powiązania z psem ponieważ on nie chciał się zabić bo miał "oj takie straszne życie... " to była tak zwana zbrodnia wymuszona śmierć.. A tak masz racje nie zamykajmy pedofili, morderców i innych psychopatów no bo przecież oni mają na pewno jakiś problem i trzeba im pomóc a nie resocjalizować... Daj spokój użyj czasem tego mózgu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pondek napisał:
STRASZNY BEŁKOT Z CIEBIE, ALE POSTARAM SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA CENTRALNE ZAGADNIENIA JEKI PORUSZASZ. Osoba z zespołem Downa ma wade genetyczna a zapewniam Cie, że jej odczucia nie są inne jak u zwykłych ludzi.. A owszem bo widze, że zaczniesz zaraz uważać, iż metoda zapłodnienia in vitro jest złą ponieważ zabija się człowieka... WYTŁUŚCIŁEM TWÓJ ZWROT "A OWSZEM", BO NIE ROZUMIEM, ON SIĘ TYCZY DO MOICH ZARZUTÓW O TO, ŻE MASZ POGLĄDY NAZISTOWSKIE? JEŚLI PRZECZYTAĆ MÓJ POST, A NASTĘPNIE TWÓJ TO JASNO WYNIKA, ŻE PRZYZNAJESZ SIĘ DO DZIELENIA STWOŻEŃ NA LEPSZE I GORSZĘ ZE WZGLĘDU NA STAN ROZWOJU UKŁADU NERWOWEGO. CO DO ZESPOŁU DOWNA TO MOJE PYTANIE BRZMI, CZY USZKODZENIE UKŁADU NERWOWEGO MOŻE POWSTAĆ W WYNIKU WADY GENETYCZNEJ? KIEDY SOBIE ODPOWIESZ NA TO PYTANIE ZROZUMIESZ O CO MI CHODZIŁO. Hmm wiesz samobójstwo jest słabością ludzką JEST SŁABOŚCIĄ LUDZKĄ, ALE TYLKO W KULTURZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, ZACHODNIOEUROPEJSKIEJ. JESZCZE W STAROŻYTNYM RZYMIE ZUPEŁNIE INACZEJ ZAPATRYWANO SIĘ NA TĄ SPRAWĘ, ŻE NIE WSPOMNĘ O KULTURACH DALEKIEGO WSCHODU. TO CO DLA JEDNYCH JEST SŁABOŚCIĄ DLA INNYCH JEST SIŁĄ. a jeżeli człowiek chce się zabić to jednak jest na tyle inteligentny żeby podjąć odpowiednią decyzje TEGO NIE ROZUMIEM. ale nie widze w tym ani trochę powiązania z psem ponieważ on nie chciał się zabić bo miał "oj takie straszne życie... " to była tak zwana zbrodnia wymuszona śmierć.. NIE WIEMY JAKIE MOTYWY MIAŁ TEN CZŁOWIEK, CHYBA, ŻE MASZ DOSTĘP DO INNYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI. JA NIE WIEM CZY TO BYŁ WYBRYK CZY PRÓBA SAMOBÓJCZA, DLATEGO TEŻ UWAŻAM, ŻE NIE POWINNIŚMY WYDAWAĆ WYROKU BEZ ZAZNAJOMIENIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI CAŁEJ SPRAWY. JA WIDZĘ MOŻLIWOŚĆ, ŻE NIE BYŁ TO BESTIALSKI MORD TYLKO PRÓBA SAMOBÓJCZA. A tak masz racje nie zamykajmy pedofili, morderców i innych psychopatów no bo przecież oni mają na pewno jakiś problem i trzeba im pomóc a nie resocjalizować... NIGDZIE NIE PISAŁEM O BRAKU KARY ZA PRZESTĘPSTWA, NAWET TEN CHŁOPAK CHOĆBY OKAZAŁO SIĘ, ŻE MA DEPRESJĘ I BYŁA TO PRÓBA SAMOBÓJCZA POWINIEN PONIEŚĆ KARĘ. JA PISZĘ TU TYLKO O KONKRETNYM TYM PRZYPADKU WIĘC MOŻE NIE UOGÓLNIAJ MOICH POJEDYNCZYCH SĄDÓW DO RANGI WSZECH OBOWIĄZUJĄCEJ ZASADY. Daj spokój użyj czasem tego mózgu.. TO SAMO MYŚLĘ O TOBIE, ŻE NIE ZASZKODZI CI JAK CZASEM POMYŚLISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pondek napisał:
jeżeli człowiek chce się zabić to jednak jest na tyle inteligentny żeby podjąć odpowiednią decyzje
już wiem o co ci tu chodziło, chciałeś napisać, że człowiek ma wolną wolę i może decydować o swoim losie? Chłopczyku wolna wola i inteligencja do dwa różna pojęcia, nie używaj znaczeń pojęć z języka potocznego bo narażasz się na śmieszność i nie zrozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie miałem na mysli wolnej woli, szkoda ze nie rozumiesz, że inteligencja świadczy o tym jak rozumiemy świat i odbieramy jego sygnały... Co ściśle wiąże się z algorytmem zabić sie czy się nie zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pondek napisał:
Nie nie miałem na mysli wolnej woli, szkoda ze nie rozumiesz, że inteligencja świadczy o tym jak rozumiemy świat i odbieramy jego sygnały... Co ściśle wiąże się z algorytmem zabić sie czy się nie zabić.
nie rozumiem bo piszesz mętnie i niejasno. mózg człowieka można podzielić na dwie części racjonalną i za nią odpowiada inteligencja i emocjonalną tu górą są instynkty. Nie ma tu miejsca na odbieranie sygnałów świata co najwyżej można je tylko interpretować. Racjonalna cześć może podjąć decyzję o zabiciu siebie, ale nigdy nie wiadomo czy w krytycznym momencie nie zwyciężą emocje kierowane przez instynkty, co w tym przypadku jeśli była to próba samobójcza uratowało temu chłopakowi życie. Nie da się podjąć decyzji o popełnieniu samobójstwa i od tak zrobieniu tego, nie w tym paradygmacie kulturowym w jakim jesteśmy wychowywani obecnie w europie. Inną sprawą jest jeszcze twardy rdzeń intelektualny umysłu, ale to już zagadnienie z poza głównego tematu. Zainteresowanych odsyłam do literatury z zakresu filozofii umysłu i neurobiologii. P.S. smalec nadal w ofercie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kraty to bydło!I to nie na 2 lata tylko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
How is that even possible in Poland? I thought it was civilized country! I can only hope that this unspeakable crime won't go unpunished!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno wsrod nas sa osoby ktore znaja tego gnoja. Czy ktos moze podac jego namiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Na pewno wsrod nas sa osoby ktore znaja tego gnoja. Czy ktos moze podac jego namiary?
I co zrobisz? Pobijesz go, zabiejsz? Taki jesteś cwaniak i kozak? W ilu pójdziecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
I co zrobisz? Pobijesz go, zabiejsz? Taki jesteś cwaniak i kozak? W ilu pójdziecie?
A jak przyjdę sam, to co mi zrobisz? Zawleczesz na tory? Smalcu narobisz ze mnie? Uważaj, bo ja potrafie robić bitki tatarskie! A w kuchni wolę sam, bez pomocników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
A jak przyjdę sam, to co mi zrobisz? Zawleczesz na tory? Smalcu narobisz ze mnie? Uważaj, bo ja potrafie robić bitki tatarskie! A w kuchni wolę sam, bez pomocników.
Zdecyduj się najpierw do kogo chcesz przyjść, do tego łebka z torów czy do mnie? Jak przyjdziesz do mnie to ci moje psy dupę odgryzą nim zdążysz mnie zobaczyć, na takich cwaniaków jak ty to mam dwa owczarki niemieckie i całą zgraję mniejszych kundli. Hoduje je oczywiście na smalec, ale te głupie kundle myślą, że jestem ich przyjacielem i bronią mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
I co zrobisz? Pobijesz go, zabiejsz? Taki jesteś cwaniak i kozak? W ilu pójdziecie?
Ty wez relanium, co? Kto mowi o biciu czy zabijaniu. Setki majli cz komentarzy na NK tez moze odniesc skutek. Dorabiasz palantowi moralne alibi. Biedny chlopak? Chcial popelnic samobojswo? Zwyczajnie nachlany gnoj narazil na smierc nie tylko psa ale i maszyniste o pasazerach nie wspomne. Popelnil zbrodnie i jezeli prokuratura nie chce nic w tej sprawie zrobic to mysle ze my jako jego otoczenie jak najbardziej. Co mam odpowiedziec mojemu 9-co letniemu synowi: Tato dlaczego on to zrobil? Zawdzieczamy zwierzetom a w szczegolnosci psom bardzo wiele: wyciagaja masze dupy z zasypanych domow, wynajduja bomby i narkotyki, pomagaja niewidomym poruszac sie po miescie, strzega naszego dobytku. I tak poprostu, zwyczjnie sa towarzyszami naszego zycia niejednokrotnie rozladowujac stres codziennego dnia. Zaloze sie ze nie masz psa wiec tego nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Ty wez relanium, co? JESTEM SPOKOJNY, TO RACZEJ TEMU TŁUMOWI NALEŻY ZAAPLIKOWAĆ ŚRODKI USPOKAJAJĄCE. Kto mowi o biciu czy zabijaniu. Setki majli cz komentarzy na NK tez moze odniesc skutek. PODPISZ SIĘ POD PETYCJĄ W TEJ SPRAWIE DO PREZYDENTA, CHYBA CI WYSTARCZY? Dorabiasz palantowi moralne alibi. NIE DORABIAM TYLKO ZAKŁADAM, ŻE TAKIE MOŻE ISTNIEĆ Biedny chlopak? Chcial popelnic samobojswo? Zwyczajnie nachlany gnoj narazil na smierc nie tylko psa ale i maszyniste o pasazerach nie wspomne. JEŚLI PRZECZYTASZ WSZYSTKIE MOJE WYPOWIEDZI TO DOWIESZ SIĘ, ŻE ZAKŁADAM DWIE MOŻLIWOŚCI: 1 PRÓBA SAMOBÓJCZA. 2 PIAJCKI WYBRYK OBIE MAJĄ DLA MNIE TAKĄ SAMĄ WAGĘ PRZY TEJ ILOŚCI INFORMACJI NA TEMAT TEJ SPRAWY JAKĄ AKTUALNIE POSIADAM. CAŁE MOJE PISANIE JEST PROTESTEM PRZECIWKO TĘPOCIE LUDZKIEJ JAKA OBJAWIŁA SIĘ NA TYM FORUM W NADMIARZE, ORAZ CHĘCI WYDAWANIA WYROKU NA CZŁOWIEKA KIEDY NIE ZNAMY WSZYSTKICH WĄTKÓW, JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE TO PIJACKA "ZABAWA" TO CHŁOPAK TEN POWINIEN PONIEŚ DOTKLIWĄ KARĘ ZA GŁUPOTĘ, ALE DOPUSZCZAM TEZ MOŻLIWOŚĆ, ŻE TO ZAŁAMANY PSYCHICZNIE NIESZCZĘŚNIK KTÓREMU POTRZEBNA JEST POMOC, A NIE LINCZ. Popelnil zbrodnie i jezeli prokuratura nie chce nic w tej sprawie zrobic to mysle ze my jako jego otoczenie jak najbardziej. NIE POPEŁNIŁ ZADNEJ ZBRODNI, A OTOCZENIE LEPIEJ NIECH SIEDZI SPOKOJNIE, BO DOROBIMY SIĘ WOLNEJ AMERYKANKI I NA KAŻDYM DRZEWIE ZAWIŚNIE JAKIŚ ZLINCZOWANY CZŁOWIEK. JEŚLI NIE CHCEMY CHAOSU I ANARCHII PRAWNO -SĄDOWEJ ZOSTAWMY SPRAWĘ PROKURATOROWI. Co mam odpowiedziec mojemu 9-co letniemu synowi: Tato dlaczego on to zrobil? JEŚLI NIE WIESZ JAK WYCHOWYWAĆ SYNA I CO MU MÓWIĆ, ORAZ JAKIE ZASADY WPAJAĆ DO IDŹ DO SPECJALISTY, PSYCHOLOGA TO CI POMOGĄ WYCHOWAĆ SYNA. JA WIEM CO MÓWIĆ SWOJEMU SYNOWI W TAKICH PRZYPADKACH. Zawdzieczamy zwierzetom a w szczegolnosci psom bardzo wiele: wyciagaja masze dupy z zasypanych domow, wynajduja bomby i narkotyki, pomagaja niewidomym poruszac sie po miescie, strzega naszego dobytku. I CO W ZWIĄZKU Z TYM, ŚWINIOM TEŻ WIELE ZAWDZIĘCZAMY, CAŁEJ "MATCE NATURZE" ZAWDZIĘCZAMY WSZYSTKO CO MAMY, A I TAK JEJ NIE SZANUJEMY, WIĘC NIE OCZEKUJ, ŻE SKORO GLOBALNIE NIE SZANUJEMY TO BĘDZIEMY SZANOWAĆ LOKALNIE? I tak poprostu, zwyczjnie sa towarzyszami naszego zycia niejednokrotnie rozladowujac stres codziennego dnia. JA TO STRES ROZŁADOWUJĘ SZYBKIM NUMERKIEM NA TYLIM SIEDZENIU Z KOBIETĄ, ALE JEŚLI WOLISZ PSY TO TWOJA SPRAWA, TYLKO CO NA TO PIES, CZY MASZ JEGO ZGODĘ? MOŻE GO KRZYWDZISZ WSPÓŁŻYJĄC Z NIM? Zaloze sie ze nie masz psa wiec tego nie rozumiesz. MAM CAŁE STADO, KTÓRE PRZEROBIĘ W LECIE NA SMALEC, ABY NA NASTĘPNY SEZON BYŁ NA GARDŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poruszane na nie jednym forum i blogu. A tu petycja do prezydenta o ukaranie. http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370 Nie bądź obojętny dziś pies a jutro kto? Mógł oddać psa do schroniska. Jedni psa za samochodem Ciągną aż mu głowę urywają... a ten świadomie zostawia psa na torach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak długo będziecie polemizować z idiotą! przecież to naje***y prochami czereśniak gdzieś z jakiejś pipidówy z pod Białej Podlaskiej - Polski "D" ! Nie pasujecie do niego, zostawcie szczeniaka w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak długo będziecie polemizować z idiotą! przecież to naje***y prochami czereśniak gdzieś z jakiejś pipidówy z pod Białej Podlaskiej - Polski "D" ! Nie pasujecie do niego, zostawcie szczeniaka w spokoju.
Którym pokoleniem wielkich bialskich mieszczan jesteś ? Nie ośmieszaj się Biała to większa wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy na wschód od Wisły, to wielka wiocha moherowa! Dlatego też takie zboczenia jak hołd dla ojca rydzyna lub gulasz z psa, jest akceptowany powszechnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...